Skip to content

Şirket Bloğu

Oca 302019

İlker Epik

Blog-Post-1

Türk okuyucusu için en sevilen Türk bloglarını ilk hazırladığımızda (Ocak 2009) yine Türk blog yazarlarına ve Friendfeed ahalisine sormuştuk ve gerçekten çok güzel bir seçki oluşmuştu. Bu seçkiyi 2017 yılında düzenleyerek güncel tutarak, yeni blogları ekleyerek, kapananları altta ayrı bir listeye alarak burada yayınlıyorum. (Önemli not: Zamanla eskimeyecek pek çok yazı barındıran ama kapanmamış siteleri silmedim.)
Şub 202018

Samet Karataş

Blog-Post-2

Kişisel olarak 1999 yılında Geocities.com sitesinde başladığım blog yazma macerasının bana ve okurlarıma çok şey kattığına inanıyorum. Yazma konusunda çekinmeyin, siz yazdıkça yazmak istediğiniz alanı ve stilinizi belirleyeceksiniz. Yazdıkça paylaşmanın, okurlarla iletişime geçmenin müthiş bir keyif olduğunu da fark edeceksiniz.
Mar 272018

Halit Tarakçı

Blog-Post-3

Önemli Not: Lütfen bu güzel insanların daha çok okunması için bu sayfayı sosyal medya hesaplarınızda, bloglarınızda duyurun. Destek bulsunlar kapanmasınlar. Okunan blog açık kalır…
Eki 282017

Fatih Deniz

Blog-Post-4

GTİ sözleşmesi nedeniyle 18+ içerik blogları çıkarılmıştır) Listeye eklenmesi gereken çok okunan ve güzel orijinal yazan blogları yorum yazarak ekleyebilirsiniz. Liste sürekli güncellenmektedir.
Mar 132019

Deneme Epik

Deneme Postttt

adsakd asd asd sa asd sad sadas asdsadasdas adsdsa asd sasa das dsadkasldklşsakdlsak sadkl aksşdlkaşld kalşsk lşaksdlk aşsda